I. ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALAR ve ARAŞTIRMALAR KONGRESİ (UMCAK)

KONGRE TARİHİ

9/6/2019 - 9/8/2019

KONGRE ERKEN KAYIT TARİHİ

8/9/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

8/29/2019

KONGRE ŞEHRİ

Şanlıurfa, Türkiye

KONGRE YERİ

Şanlıurfa, Türkiye

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.umcak.org/

I. ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALAR ve ARAŞTIRMALAR KONGRESİ QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

6-7-8 Eylül 2019 Tarihlerinde Türkiye’nin gözbebeği olan Şanlıurfa ilinde ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMA ARAŞTIRMA KONGRESİ bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Bilimin temeli bilim insanlarının bakış açısı ve geliştirile bilirliğidir. Bir bilim insanının bakış açısı ne kadar geniş ise o kadar üretken olabilmektedir. Tarihte büyük buluşların bulunmasında farklı disiplinlerin bir arada kullanılmasının önemli örnekleri vardır. Disiplinler arası akademik çalışmaların birbirine olan olumlu etkilerinden yola çıkarak sizleri UMCAK‘ a davet ediyoruz.

UMCAK ile hedefimiz, farklı disiplinlerdeki bilim insanlarını ortak bir noktada toplayarak farklı bakış açısı ortaya çıkarmak, bilim dalları arasında bilgi etkileşimini sağlamak ve multidisipliner çalışmalara siz kıymetli bilim insanlarını ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimlerinin tüm alanlarında çalışan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacı katılacak olup, ilgili yönetmeliklerin kriterlerini sağlamaktadır. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır.

Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri tam metin kitabında veya uluslararası yayınevinde kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu
Doç. Dr. Rıdvan POLAT