18. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS)

KONGRE TARİHİ

10/16/2019 - 10/20/2019

KONGRE ERKEN KAYIT TARİHİ

9/23/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

9/30/2019

KONGRE ŞEHRİ

Antalya, Türkiye

KONGRE YERİ

Mirada Del Mar Otel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.usos2019.org

18. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Araştırmacılar,

 

18. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS 2019) Sınıf Öğretmeni Eğitimcileri Derneği ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi işbirliğinde Antalya’da yapılacaktır.  Ülkemizde 1994 yılından bu yana farklı üniversitelerin eğitim fakülteleri tarafından 17 kez ev sahipliği yapılan, bilimsel niteliği ve mesleki değeri yönüyle önemli bir saygınlığa ulaşan bu Sempozyumun 18.sini 16-20 Ekim 2019 tarihleri arasında Mirada Del Mar Hotelde (Kemer/Antalya) yapmaktan onur duymaktayız.

Sempozyumun amacı, Sınıf Öğretmenliği ve eğitimine yönelik bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, bu alanda çalışan akademisyen, öğretmen ve öğrencileri bir araya getirerek bilimsel, sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, aralarında işbirliği, eşgüdüm sağlamak, yeni bakış açıları ve çalışma alanları oluşturmaktır.

Sempozyumun bilimsel niteliğini arttırmak için yurt dışından ve yurt içinden alandaki saygın bilim insanlarının sempozyuma katılımını sağlamaya çalışacağız. Ayrıca sınıf öğretmenliğinin güncel sorunlarını ayrıntılı olarak tartışmak ve değerlendirmek ve gerekli bilimsel ortamları oluşturmak için gayret göstereceğiz. Bu kapsamda sempozyumda, davetli konuşmacılar, bildiriler, konferanslar, paneller, poster sunumları, eğitimde iyi örnekler, çalıştaylar ve atölye çalışmalarına yer verilecektir. Kısacası bilimsel ve sosyal etkileşimi zengin bir sempozyum hazırlığı içindeyiz. Bildiri özet kitapları ve tam metinlerin yer aldığı kitaplar PDF formatında Web sayfasında yayımlanacaktır.

Sizleri 16-20 Ekim 2019 tarihlerinde Sınıf Öğretmeni Eğitimcileri Derneği ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi işbirliği ile yapılacak olan 18. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu'nda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

 

 

Saygılarımızla..

Prof. Dr. Hayati Akyol

SÖED ve Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Hasan Kaya

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü