TND 2. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ

4/19/2019 - 4/21/2019

KONGRE ŞEHRİ

İzmir, Türkiye

KONGRE YERİ

Ilıca Otel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.noromuskuler.org

TND 2. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Sayın Meslektaşlarım,

Sizleri, Türk Nöroloji Derneği bünyesinde yer alan Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Çeşme Ilıca Otel’de düzenlenecek olan “TND II. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Kas hastalıkları, periferik sinir ve nöromusküler bileşke hastalıkları, motor nöron hastalıkları, tuzak nöropatiler ana başlıklarımız olacaktır. Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşabileceğimiz, noromuskuler hastalıklar konusunda karşılaştığımız sorunları irdeleyip fikir alışverişi yapabileceğimiz bir ortam da oluşturacak olan kongremizde, meslektaşlarımızın güncel ve doğru bilgiye ulaşmalarını sağlamak, nöromusküler alanındaki araştırmalarda katedilen en son gelişmeleri ve klinik alana yansımalarını birlikte değerlendirmek arzusundayız.

Nöromusküler hastalıklara ilgi duyan tüm hekimlerimizin yanı sıra birlikte çalıştığımız çok çeşitli alanlardan arkadaşlarımızı da kongrede görmeyi arzu ediyoruz. Kongrenin, hepimiz açısından verimli olmasını temenni eder, saygılar sunarım.

Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Sevim ERDEM ÖZDAMAR