7. Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ

5/19/2021 - 5/21/2021

KONGRE ŞEHRİ

, Türkiye

KONGRE YERİ

Online

KONGRE WEB SİTESİ

https://uysadconference.com/uysad/tr/konferans-cagrisi/

7. Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Kıymetli Bilim İnsanları,

Sizleri Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nin ev sahipliğinde University of Central Florida, Jalal-Abad State University ve University of Abuja’nın destekleri ile 19-21Mayıs 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olan 7. Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi‘ne davet etmekten büyük kıvanç duyuyoruz.

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi, sosyal bilimler alanındaki tüm çalışmalara yer vermektedir. Davetimiz, sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurt dışındaki tüm kişi ve kurumlar için geçerlidir. Kongre sunum dili Türkçe ve İngilizce’dir.

Kongreye sözlü, poster ve video bildiri ile başvurabilirsiniz.

Kongreye kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Kongre Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise ISBN’li e-Kitap olarak basılacaktır. Editör kurulu tarafından seçilen makaleler, hakem değerlendirme süreci sonunda Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi & Ekonomi ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nde makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi & Ekonomi ve Sosyal Araştırmalar Dergisi, 2014 yılında kurulmuş olup doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerini taşımaktadır.