37. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 23. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ

10/15/2019 - 10/19/2019

KONGRE ERKEN KAYIT TARİHİ

8/15/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

7/15/2019

KONGRE ŞEHRİ

Ankara, Türkiye

KONGRE YERİ

The Green Park Hotel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.cocukcer2019.org

37. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 23. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlere, başkentimiz Ankara’da 15-19 Ekim 2019 tarihleri arasında “ 37. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 23. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi’ni düzenleyeceğimizi bildirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Kongremizde bu yıl STEPS’ in (Strategies & Trends in European Pediatric Surgery) katılımları ile “Çocuklarda kolorektal cerrahide komplikasyon yönetimi (Complication management in pediatric surgery)” adlı sempozyumu ortak yürüteceğiz. Değişik ülkelerdeki meslektaşlarımızın da katılımı ile güncel gelişmelerin ve akılcı yeni çözümlerin paylaşımı kongremizi olağanüstü bir bilimsel beraberliğe ev sahibi yapacaktır.

Bilimsel programda; ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller ve serbest bildirilerin yanı sıra kongre öncesi düzenlenecek kurslar ile daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi özellikle uzmanlık öğrencilerinin ve genç uzman arkadaşlarımızın eğitimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Her sene olduğu gibi kongremizde birinci isim sözlü sunumda bulunan uzmanlık öğrencilerinin kongre katılım ücreti Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği tarafından karşılanacaktır.

İstiklal mücadelesinin karargahı, milli mücadele yıllarında ülkenin kaderini değiştiren Ankara, cumhuriyetin başkenti olarak sizlere Anıtkabir’i tüm çocuk cerrahisine gönül veren dostlarımızla beraber ziyaret edebilmeyi vaadediyor. Anadolu Medeniyetleri Müzesi ise antik çağdan başlayarak Anadolu uygarlıklarını da içerisine alacak pek çok eseri barındırmaktadır. Ankara Kalesi ve Hamamönü bölgesi tarihi dokuyu size tekrar yaşatacak.

Sizlerin katılımı ile bilimsel ve sosyal acıdan unutulmaz güzellikte bir toplantı olacağına inandığımız 37. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresinde bütün meslektaşlarımızı Ankara’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. H. Tuğrul Tiryaki

Kongre Sekreteri
Doç. Dr. Müjdem Nur Azılı