6. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ

4/19/2019 - 4/21/2019

KONGRE ŞEHRİ

Gaziantep, Türkiye

KONGRE YERİ

Novotel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.deneyselhematoloji2019.com

6. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,

SANKO Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 19-21 Nisan 2019 tarihlerinde, Gaziantep’te

VI. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

VI. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, hematoloji, iç hastalıkları, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız. 

VI . Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilimler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Dünyanın yaşayan en eski yerleşim birimlerinden biri olan Gaziantep’in hem tarih hem de muhteşem lezzetler açısından etkileyici atmosferini yaşamak üzere; VI. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ ne katılmaya davet ediyoruz. 

Saygılarımızla.

Deneysel Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Ali Ünal
Başkan