10. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve 9. Haseki Hemşirelik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ

9/12/2019 - 9/15/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

6/24/2019

KONGRE ŞEHRİ

Sakarya, Türkiye

KONGRE YERİ

NG Sapanca Otel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.hasekigunleri2019.org

10. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve 9. Haseki Hemşirelik Sempozyumu QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl onuncusunu 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de düzenleyeceğimiz Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne davet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Köklü sağlık kuruluşlarından biri olan SBÜ Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak yılda bir kez düzenlediğimiz Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ni bu sene SBÜ Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile birlikte düzenlemenin heyecanını ve gururunu paylaşıyoruz.

Güncel klinik uygulamada olgular ancak multidisipliner yaklaşımla çözümlenebilmektedir. Tüm branşların katılımıyla düzenlediğimiz kongremizde güncel yaklaşımların, tanı ve tedavinin tartışılacağı panel, konferans ve oturumlar yapılarak disiplinler arası iş birliğini arttırmak başlıca hedefimizdir.

Kongremiz bünyesinde IX. Haseki Hemşirelik Sempozyumu yine güncel konuların uzmanlarınca tartışıldığı kaliteli bir bilimsel etkinlik olarak planlanmıştır.

Özenle hazırlanmış poster ve sözel bildirilerinizin kongremizin bilimsel içeriğine katkısı büyüktür. Bu yılda bildirilerinizi beklemekteyiz.

Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Zeynep Karaali