5. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ VE YAŞAM KONGRESİ (IHSLC 2022)

KONGRE TARİHİ

3/10/2022 - 3/12/2022

KONGRE ŞEHRİ

, Turkey

KONGRE YERİ

Turkey

KONGRE WEB SİTESİ

https://ihslc.mehmetakif.edu.tr

5. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ VE YAŞAM KONGRESİ QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız;

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin beşincisini 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otel’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

Ülkemizde sağlık bilimleri ve yaşam temel alanlarında yapılan araştırmaların ortak bir zeminde sunulabildiği ve ilgili araştırmacıların, akademiye gönül veren lisans/lisansüstü öğrencilerimizle de buluşabildiği en büyük bilimsel organizasyonlardan biri haline gelen “Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi” yine çok kaliteli konu ve konuklarıyla sizlerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Kongremizde; Tıp Bilimleri, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Hemşirelik, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Sağlık ve Sosyal Politikalar, Sosyal Hizmet, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları başta olmak üzere sağlık ve yaşam bilimleri alanında çeşitli konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir. Akademisyen dostu Kongremiz çerçevesinde pek çok yenilik ve her ayrıntısında kaliteli yaklaşımlar sizleri beklemektedir.

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi; her biri kendi alanında duayen pek çok bilim insanını, genç akademisyen ve akademisyen adaylarıyla buluşturarak; yol gösterici ve teşvik edici bir bilinçle hareket etmektedir. Disiplinler arası etkileşim ve araştırmaların önemini bilen kongreye gerek yurtiçi gerekse yurtdışından geçtiğimiz 4 yılda 35 farklı ülke ve 150’den fazla farklı üniversiteye mensup 2000’den fazla araştırmacı katılım sağlamıştır. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversite’sinin destek ve güvencesiyle gelenekselleşen ve alanında artık bilimsel içerik ve kalite açısından çok farklı bir noktaya ulaşan Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi bütün ekibiyle birlikte sizlerle hem “uzaktan online sunum” hem de “yüz yüze katılım” seçenekleriyle yeniden buluşacak olmanın heyecanını taşımaktadır. Mensubu olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuz Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde bu bilimsel etkinlikte sizlerle buluşmaktan Kongre Düzenleme Kurulumuzla birlikte yüksek sorumluluk hissetmekte ve büyük onur duymaktayız. Sağlık bilimleri ve yaşam alanlarında çalışan bilim insanlarını ve akademiye gönül vermiş tüm katılımcılarımızı kongremizde ve şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, saygılar sunarım.

Doç. Dr. Mümin POLAT
IHSLC2022 Kongre Başkanı