11. Ulusal Artroplasti Kongresi

KONGRE TARİHİ

4/18/2019 - 4/21/2019

KONGRE ŞEHRİ

İzmir, Türkiye

KONGRE YERİ

Büyük Efes Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ

http://kongre2019.artroplasti.org.tr

11. Ulusal Artroplasti Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

18-21 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Swiss Otel Kongre Merkezinde yapılması planlanan 11. Ulusal Artroplasti Kongresinin ön duyurusunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kalça ve Diz Artroplastisi için son zamanlarda nelerin değiştiğini, geçmişte yapılan uygulamaların uzun dönem sonuçlarını, daha güvenli cerrahi için nelerin önem kazandığını ve bunlara benzer pek çok önemli konu başlığını içeren bir toplantı düzenlemeyi planlamaktayız.

Özellikle yeni uzman olan veya asistanlık dönemlerinin sonlarında olan meslektaşlarımızın daha fazla yararlanmasını hedeflediğimiz bu toplantıda amacımız primer ve revizyon artroplastilerinde interaktif katılımın ön planda tutulması olacaktır.

2018 Kış Toplantımızda en ilgi çeken panel “Anadolu’dan Sesler” olarak adlandırılan panel olmuştu. Özellikle küçük şehirlerde yaşanan sorunların orada çalışan deneyimli arkadaşlarımız tarafından nasıl çözümlendiği toplantının en renkli yönlerinden biriydi. Ulusal kongremizde bu konuda daha geniş bir katılım hedeflerken daha uzun bir zaman dilimini sizlerle paylaşmayı planlamaktayız.

Ayrıca AAHKS (Amerikan Kalça Diz Cerrahları Birliği), EHS ( Avrupa Kalça Derneği) ve EKA (Avrupa Diz Derneği ) nin birer panel ile toplantımıza katılacağını, özellikle tartışmalı olgu panellerinin bu katılımlarla daha da ilgi çekici olacağını belirtmek isterim.

Güzel İzmir’de buluşmak dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Fahri Erdoğan