5. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ

11/28/2019 - 12/1/2019

KONGRE ŞEHRİ

K.K.T.C, K.K.T.C

KONGRE YERİ

Concorde Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.aciltipkibris.com

5. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

 

Acil tıp uzmanlarının ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, üçüncüsünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde, dördüncüsünü Macaristan'ın başkenti Budapeşte' de düzenlediğimiz sempozyumun beşincisini, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu'muzu 28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında yine Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

 

Sempozyuma Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği destek vermektedir. Sempozyuma Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, İspanya ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz.

 

Bu sene beşincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Sempozyum programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir sempozyum, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti birinci basamak sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

 

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin beşinci buluşması olan, 28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan 5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu’na davet ediyoruz.

 

Saygılarımızla


Prof. Dr. Başar CANDER
Sempozyum Başkanı

 

 

Dr. Hakan UZUN
Sempozyum Başkanı