Kongre & Sempozyum

10. Dermatoloji Bahar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ

4/10/2019 - 4/13/2019

KONGRE ŞEHRİ

İstanbul, Türkiye

KONGRE YERİ

Swissotel the Bosphorus

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.dermbahar2019.org

10. Dermatoloji Bahar Sempozyumu QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin düzenlediği Bahar Sempozyumlarının 10.’ su, 10-13 Nisan 2019 tarihleri arasında, İstanbul’da yapılacaktır. Swissotel the Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek olan Sempozyumda, sizleri güzel İstanbul’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Seksensekiz yıllık geçmişe sahip Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin yönetim kurulu olarak, hızla değişen ve gelişen dermatolojiye uygun, sizleri memnun edecek bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik. Deneyimli meslektaşlarımızın konuşmaları ve katılımcılarımızın bildirilerinden oluşan bilimsel programın amacı, dermatolojinin çeşitli alanlarında güncel bilgilere ulaşmak ve deneyim paylaşımının sağlanmasıdır. Tüm Sempozyum süresince bilimsel program akışına ilginizi çekecek ayrıntılı kursların eşlik etmesi planlanmıştır. 

Değerli katılımlarınız ve katkılarınızla zenginleşecek olan Sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet eder ve katılımınızdan onur duyarız. İstanbul baharının güzel renkleri ve sıcaklığında buluşmak üzere...

Saygılarımızla

Sempozyum Düzenleme Kurulu Adına
Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Emine Derviş