V. ASC 2023 / Bahar Kongresi (V. ASC 2023 / Bahar Kongresi)

KONGRE TARİHİ

5/10/2023 - 5/12/2023

KONGRE ŞEHRİ

, Turkey

KONGRE YERİ

Turkey

KONGRE WEB SİTESİ

https://asc.academicianstudies.com/tr_tr/

V. ASC 2023 / Bahar Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Bilim İnsanları, Araştırmacılar ve Uygulamacılar

5. Akademik Çalışmalar Kongresi (ASC-2023/SPRING) 10-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında Pakistan'ın Multan şehrinde, MNS-University of Agriculture'ın ev sahipliğinde düzenlenecektir. Kongre hem yüz yüze hem de online olacaktır.

Kongrenin teması, Sürekli Değişen Dünyada Zorluklar ve Fırsatlar'dır.

Kongre, dünyada yaşanan değişimlerin yol açtığı zorlukları ve fırsatları saptamayı ve tüm bilimsel disiplinlerin bu zorluklardan kaçınma veya üstesinden gelme ve fırsatları değerlendirme konusunda işbirliği yapması için bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Kongre 8 alt temadan oluşmaktadır ve tüm bilimsel disiplinlere açıktır. Katılımcılar sunumlarını İngilizce, Türkçe, Rusça ve Fransızca olmak üzere dört dilde yapabilirler ancak özetler ve tam metinler İngilizce olarak gönderilmelidir.

Tüm özetler Bildiri Özetleri Kitabında yer alacaktır. Alt temalardan seçilen tam metin bildiriler, uluslararası kitapta kitap bölümü, uluslararası indeksli (Esci, Scopus, TRDizin, ve diğer…) dergilerde hakem değerlendirmesinde sonra makale veya Kongre Bildiri Kitabında (Proceedings) yayınlanacaktır.