11. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 7. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ

4/18/2019 - 4/21/2019

KONGRE ŞEHRİ

Antalya, Türkiye

KONGRE YERİ

Royal Seginus Star Hotel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.psikofarmakoloji2019.org

11. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 7. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Psikofarmakoloji Derneği tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 7. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu, “Yaşam Boyu Psikiyatri ve Terapötikler” teması ile 18-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Royal Seginus Star Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Beş gün sürecek kongre programı sırasında, seçkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar, psikofarmakoloji alanındaki güncel bilgi ve öne çıkan yenilikleri paylaşmanın yanı sıra dirençli olgularda en son yönelimleri interaktif bir şekilde aktaracak, klinisyenlerin günlük uygulamalarda karşılaştıkları zorluklara pratik çözümler sunacak ve biyolojik psikiyatri, nörobilim ve psikiyatrik nörogörüntüleme alanlarındaki güncel gelişmeleri ele alacaklardır. Buna ek olarak farmakolojik olmayan psikiyatri tedavilerini ve bu tedavilerin yönetim standartları ele alan sunum ve tartışmaları programa dahil ederek psikiyatri tedavilerinde entegrasyona katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi seçkin davetli konuşmacılarımız alanlarındaki güncel gelişmeleri konferans, panel, ikili/çoklu tartışmalar ve uydu sempozyumlar aracılığı ile aktaracaktır. İlgili katılımcılarımız içinse çalıştay, uzmanla buluşma ve sertifika kursları düzenlenecektir. Sunum yapmak üzere kabul edilmiş bildiriler SCI-E (Science Citation Index Expanded) dizininde yer alan Psychiatry & Clinical Psychopharmacology Özel Ek Sayısında yayınlanacaktır. Poster jürisi tarafından değerlendirilen ve seçilen üç çalışmaya ise ‘Psikofarmakoloji Derneği Üstün Araştırma Ödülü’ verilecektir.

Sizleri 11’inci Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 7’nci Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu’na davet etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim

Saygılarımızla,

11’inci UPK & 7’nci UÇEPS Düzenleme Kurulu