37. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ

6/12/2019 - 6/14/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

5/14/2019

KONGRE ŞEHRİ

İstanbul, Türkiye

KONGRE YERİ

Zeynep Kamil Hastanesi Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.zeynepkamilkongre2019.org

37. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi’nin 37. sini, 12-14 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz.

Otuz altıncı kongremizi meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdik, çok yapıcı ve olumlu geri dönüşler aldık. Kongrelerimize olan ilgi ve katılım bizi memnun etmekte ve daha iyisini yapmak için gayretimizi artırmaktadır. Siz değerli meslektaşlarımıza, bilimsel katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu yıl sizlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz ‘Her Yönüyle Endometriozis’ ana temalı kongremizde; kurslar, bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen konuşmacıların yer aldığı tartışma oturumları ve paneller olacaktır.

İlk defa bu yıl yurtdışından uluslararası düzeyde tanınan, alanında etkin iki bilim insanını misafir edeceğiz. IPPS (International Society of Pelvic Pain) başkanlığını yapmış olan Prof. Juan Diego Villegas ve Rochester üniversitesinden, AAGL fellowship komitesinde görevli Prof. Jorge Carrillo kongremizde bizlerle birlikte olacak. Prof. Juan Diego Villegas, pelvik taban ve ağrı mekanizmaları konusunda ve Prof. Jorge Carrillo, abdominopelvik anatomi ve minimal invaziv derin pelvik endometriozis cerrahisi konusunda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Kongremizin endometriozisi her yönüyle tartışmak, öğrenmek ve baş döndürücü bir hızla artan son gelişmeleri takip etmek için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Doyurucu bilimsel programın yanında aramızdaki bağı güçlendirmeyi amaçladığımız sosyal programlar da yer alacaktır.

Sizleri düzenleme kurulu ve şahsım adına, uzun bir aradan sonra kendi konferans salonumuzda gerçekleştireceğimiz ‘37. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Semra Kayataş Eser
Kongre Başkanı