UFBMEK 2021 14. Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi

KONGRE TARİHİ

5/19/2021 - 5/21/2021

KONGRE ŞEHRİ

, Türkiye

KONGRE YERİ

Online

KONGRE WEB SİTESİ

https://ufbmek2021.mehmetakif.edu.tr/

UFBMEK 2021 14. Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimcileri,
14. Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi (UFBMEK2021) 19-21 Mayıs 2021 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği işbirliği ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü organizasyonu ile gerçekleştirilecektir.

Kongremizin ana teması “Matematik ve fen eğitiminde sistemik değişim: Vizyon, odak, sürdürülebilirlik, uygulama” olarak belirlenmiştir. Bu tema kapsamında panel, sözlü bildiri, poster, çalıştay, atölye gibi çalışmalar ile siz değerli akademisyen, öğretmen, öğrenci ve tüm eğitimcileri bilgi, deneyim ve uzmanlıklarını paylaşmak üzere Çevrimiçi Kongremize katılımlarınızı bekliyoruz.

Kongre ile ilgili detaylı bilgilere https://ufbmek2021.mehmetakif.edu.tr adresinden ulaşabilir, sorularınız için ufbmek2020@mehmetakif.edu.tr adresine yazabilirsiniz.

55 yıllık öğretmen yetiştirme deneyimi ile Eğitim Fakültemizde, yaklaşık çeyrek asırdır sürdürülen Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi’nde sizleri göller bölgesinin güzel şehri Burdur’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımızla…

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Dilek ERDURAN AVCI
Doç. Dr. Fikret KORUR
UFBMEK2021 Düzenleme Kurulu Başkanları