2. Meram Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi ''Tıpta İnovasyon'' (METKO2021)

KONGRE TARİHİ

7/9/2021 - 7/10/2021

KONGRE ŞEHRİ

, Turkey

KONGRE YERİ

Turkey

KONGRE WEB SİTESİ

https://www.erbakan.edu.tr/meramtip/sayfa/11157/metko-2021

2. Meram Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi ''Tıpta İnovasyon'' QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Meram Tıp Fakültesi öğrencileri olarak tıp öğrencilerine faydalı olmasını hedefleyerek yola çıktığımız, büyük bir hevesle ve bilim tutkusuyla hazırladığımız METKO2021Tıpta İnovasyon konulu 2. Ulusal Meram Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi’ni sizlere duyurmaktan onur duyarız. Fakültemizin kıymetli hocalarının önderliği ve desteği, yanı sıra birçok öğrenci topluluğunun da katılımı ile 9-10 Temmuz tarihlerinde online platformda düzenlenecek olan kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
         Biz METKO2021 ekibi olarak tıbbiyelilerin bilime ve ilerlemeye olan ilgisinin farkındayız, tam da bu sebepten Tıpta İnovasyon diyoruz ve kongremizde katılımcılarımıza çeşitli bakış açıları kazandırmayı ve günümüz tıp dünyasına yön vermek isteyenlere fikir ve ilham vermeyi hedefliyoruz. Çalışmalarıyla tıp dünyasına önemli katkılarda bulunan değerli hocalarımızın konferansları, aktif katılımcılarımızın sözlü ve poster sunumları, kongremize özgü olarak “İlham Veren Gençler: Farklı Düşünme” panelimizle katılımcılarımıza eşsiz ve kaliteli bir bilimsel program sunuyoruz. Bilimsel programımızın yanı sıra workshoplar ve kıymetli hocalarımızla yapacağımız özel programlar ile sosyal olarak da dolu dolu iki gün geçirmeyi hedefliyoruz.
         Pandemi sebebiyle online gerçekleştireceğimiz kongremizi, çeşitli ödüller ve katılımcılara özel hediye paketimizle özgün bir şekilde sunmaya hazırlanıyoruz.
Kongremize katacağınız değer ve ilginiz için sizlere teşekkür eder, esenlik ve sağlık dolu günler dileriz.
 
                                                                                                                                                                                           METKO 2021 EKİBİ