10. Solunum Zirvesi

KONGRE TARİHİ

10/2/2019 - 10/6/2019

KONGRE ŞEHRİ

Amasya, Türkiye

KONGRE YERİ

The Apple Palace

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.solunumzirvesi.org/10

10. Solunum Zirvesi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Sevgili Meslektaşlarım,

Sizleri 2-6 Ekim 2019 tarihleri arasında, Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği tarafından Amasya’da düzenlenecek olan 10. SOLUNUM ZİRVESİ KONGRE’ sine davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Bu yıl toplantımızın; kıymetli hocam Sayın Prof. Dr. Üzeyir GÖK’ün onursal başkanlığında planlanması, mutluluğumu ve heyecanımı bir kat daha artırmaktadır.

Geçen yıl genç meslektaşlarımızın kongreye büyük ilgi göstermesi, pozitif geri bildirimler, bizim mutluluğumuzu ve motivasyonumuzu artırdı.

Bu kongremizde de amacımız, her zamanki gibi, konularında deneyimli konukları ve mesleki anlamda yüksek potansiyelleri olan genç akademisyenleri bir araya getirmek, bilimsel birikimleri paylaşmak, katılımcıların kişisel mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak yüksek rakım workshopları, multi-disipliner çok merkezli ortak yayınlar planlamaktır.

Bu toplantıda, konuya ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı şirin Anadolu şehri Amasya’mızın son baharında ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacak serbest bildiriler sunmaya, konferanslar ve panellerde görev almaya davet ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimle,
Dr. Nihat SUSAMAN