7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi

KONGRE TARİHİ

5/3/2021 - 5/4/2021

KONGRE ŞEHRİ

, Türkiye

KONGRE YERİ

Online

KONGRE WEB SİTESİ

https://www.eokcanakkale.com/

7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından Çanakkale' de gerçekleştirmeyi umduğumuz ancak içinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle geçen yıl gerçekleştiremediğimiz kongremizi 3-4 Mayıs 2021 tarihleri arasında  E-KONGRE olarak düzenleme kararı almış bulunuyoruz.  

 “Ebeler, geleceğe yön verir” temalı kongremizde, bilimsel yaklaşım ile güncel gelişmeler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile ebelik bölümü öğrencilerini  buluşturarak, mesleki deneyim ve bilgileri  paylaşmayı ve ebelik alanına katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Ebelik mesleğinin güçlendirilmesi yolunda karşılıklı etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz kongremizde, çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilecektir.

Kongremizin bilimsel yönden zengin içeriği ile tüm katılımcıların beklentilerini karşılamasını ve güncel gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Pandeminin devam ediyor olması ve kapalı salonlarda kalabalık grup toplantılarının risk arzediyor olması nedeniyle almış olduğumuz bu kararı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Önümüzdeki süreçte yine bir arada olacağımız fiziki kongrelerimizde buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunuyor, tüm meslektaşlarımızı 3-4 Mayıs 2021  tarihlerinde online olarak düzenlenecek  "7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi" ne bekliyoruz.

Doç. Dr. Ayten DİNÇ
Kongre Başkanı