2. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi-IONCC 2019

KONGRE TARİHİ

9/22/2019 - 9/24/2019

KONGRE ERKEN KAYIT TARİHİ

7/12/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

9/1/2019

KONGRE ŞEHRİ

İzmir, Türkiye

KONGRE YERİ

Wyndham Grand Özdilek Otel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.ioncc2019.org

2. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi-IONCC 2019 QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız ve Katılımcılarımız,

22-24 Eylül 2019 tarihlerinde İzmir‘de düzenleyeceğimiz ve ana temasını “İyon kanalları, kanser metabolizması ve kliniğe yansımaları” olarak belirlediğimiz 2. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi’nde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Kongremiz, Dokuz Eylül Üniversitesi himayelerinde düzenlenecektir.

İyon Kanalları ve Kanser Sempozyumu ilk kez ulusal düzeyde 2014 yılında İstanbul’da düzenlenmiştir. Uluslararası düzeyde ilk kongre 2017 yılında Şanlıurfa’da düzenlenmiştir.

Bu kongre, biyokimya, biyofizik, onkoloji ve farmakoloji alanlarında araştırma ve eğitimle aktif olarak uğraşan, akademi ve medikal endüstride yer alan disiplinlerarası bilim insanlarını bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Kongremizin başlıca konuları; 1) Kanserde güncel yaklaşımlar, 2)İyon kanalları ve kanser, 3)Kanser metabolizması, ve 4) yeni tedavilerin geliştirilmesi olarak belirlenmiştir.

Mustafa B.A. DJAMGOZ (Imperial College, İngiltere) ve Ömer YILMAZ (Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, ABD) bizi Açılış Konuşmaları ile onurlandıracaklardır. Genel konferanslar, moleküler yaşam bilimleri ve kanser bilimlerini temsil eden seçkin bilim adamları tarafından sunulacaktır; Anarossa Arcangeli (İtalya), Natalia Prevarskaya (Fransa), Metiner Tosun (Türkiye), Ahmet Aydın (Türkiye), Işık Tuğlular (Türkiye).

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özet metinleri ve yayına kabul edilmiş olan sözel bildirilerin tam metinleri Turkish Journal of Biochemistry (SCI-Expanded) ek sayısında yayınlanacaktır.

2. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi Organizasyon Komitesi ve Bilim Kurulu adına sizleri kongremize davet etmekten onur duyarız.

İzmir’de görüşmek dileğiyle,

IONCC2019 Organizasyon Komitesi adına

Prof. Dr. Gülgün OKTAY
Dokuz Eylül Üniv. Tıp Fak.
Tıbbi Biyokimya ABD., İzmir Türkiye

Prof. Dr. Yasemin BAŞBINAR
Dokuz Eylül Üniv. Onkoloji Ens.
Translasyonel Onkoloji ABD., İzmir Türkiye

Prof.Dr. Mustafa B.A. DJAMGOZ
Imperial College, Londra, İngiltere
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi TRNC