Uluslararası 21. Yüzyıl'da Fen, Sosyal ve Sağlık Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ

8/7/2021 - 8/8/2021

KONGRE ŞEHRİ

, Türkiye

KONGRE YERİ

Online

KONGRE WEB SİTESİ

https://www.disiplinlerarasikongre.com/

Uluslararası 21. Yüzyıl'da Fen, Sosyal ve Sağlık Bilimleri Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Bilim İnsanları ve Araştırmacılar,

Hifo-DER (Hipofosfatazya Hastalığı ile Mücadele Derneği), 7-8 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Sui Generis Gençlik Grubu katılımcı ortaklığında “ULUSLARARASI 21. YÜZYIL'DA FEN, SOSYAL VE SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ” başlıklı bir kongre gerçekleştirecektir.

Sınırların saydamlaştığı ve özellikle COVID-19 salgını ile tel örgülerin aşılamaz olmadığının anlaşıldığı günümüz yüz yılında Fen, Sağlık ve Sosyal Bilimler disiplinlerinin her birinde meydana gelen değişimi multi-disipliner bir bakış açısıyla ele almak ve bunu değerli araştırmacılar ile paylaşmak için tüm bilim insanlarını ve araştırmacıları kongremize özgün akademik çalışmalarla katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

​Fen-Uygulamalı Bilimler, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Kültürel Çalışmalar, Dil Bilimleri ve Sosyal Bilimler başta olmak üzere, akademinin tüm alanlarında gözlemleyen, araştıran ve analiz eden bilim insanlarının değerli katkıları ile bir kongre gerçekleştirme hedefindeyiz. Bu alanda yaptığı araştırmalarla katkı sağlamak isteyen araştırmacıların bildirilerini kabul edecek olan kongremiz ZOOM üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

​Açılış konuşmasında Prof. Dr. Ali BİLGİLİ, Doç Dr. Başak HANEDAN, Doç. Dr. Nesrin ADA, Doç. Dr. Çiğdem Nas ve Prof. Dr. Lawrence SPENCE gibi birbirinden değerli isimlerin bulunacağı, 7 farklı ülkeden katılımın sağlanacağı ve katılımcılarının %51'i yabancı olacak olan kongremiz, YÖK Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Akademik Teşvik ve Doçentlik kriterlerini sağlamakla birlikte sunulan bildirilerin özetleri veya tam metinleri, elektronik ortamda Kongre Bildiri Kitapçığında yayınlanacaktır. Bunun yanında seçilen bildiriler Kitap Bölümü veya Dergi Makalesi olarak yayınlanacaktır.