1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ

4/1/2021 - 4/4/2021

KONGRE ŞEHRİ

Antalya, Türkiye

KONGRE YERİ

Gloria Golf Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ

http://www.rinooto2020.org/

1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi QR Kod

Puanlama:

(0/5)

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Daha önceki tarihlerde duyurmuş bulunduğumuz 10-13 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya Belek Gloria Kongre Merkezinde düzenleyeceğimiz 16.Türk Rinoloji Kongresi, 8.Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi, 4.Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi alınan karar doğrultusunda 1-4 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından ilan edilen COVİD-19 Pandemisi ülkemizde Sağlık çalışanlarının başarılı girişimlileri ile beklentilerin altında şiddetle sürmektedir. Daha önce ilan edilen tarihte mevsimin olağan enfeksiyonlarının görülecek olması ve aynı zamanda COVİD-19 salgının bilimsel veriler göz önüne alındığında artması beklendiğinden, hem sağlık çalışanlarının korunma önlemlerine destek olmak hem de hastalığın yayılmasına katkıda bulunmamak adına yukarıda anılan kongrelerin aynı program ve aynı kongre merkezinde ileri bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir.

Halen katılımları ile kongremize destek olan İlaç ve Medikal firmalara destekleri için teşekkür eder, sürecin ayrıntıları konusunda Valör Kongre Organizasyonları ile irtibata geçebilirler.

Bir önceki kongremizde bir ilki gerçekleştirdiğimiz RinoTV canlı yayınları bu kongremiz boyunca da daha etkin ve dinamik bir içerikle devam edecektir.

Kongrelerimizin bilimsel bir etkinlik olmasının yanı sıra büyük bir aile buluşması olduğunu düşünmekteyiz. Sosyal programımızın buluşma ve hasret gidermek için fırsatlar yaratmasını hedeflemekteyiz.

Sizleri kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Taner Kemal Erdağ
1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi