Kongre & Sempozyum

Uluslararası Bilim Kültür ve Eğitim Kongresi (INCES )

KONGRE TARİHİ

10/29/2019 - 11/2/2019

KONGRE ÖZET GÖNDERİM TARİHİ

7/16/2019

KONGRE ŞEHRİ

Antalya, Türkiye

KONGRE YERİ

Alanya

KONGRE WEB SİTESİ

https://www.incescongress.com

Uluslararası Bilim Kültür ve Eğitim Kongresi QR Kod

Puanlama:

(5/5)

DAVET

Saygıdeğer Bilim İnsanları 
 

29 Ekim 2 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz INCES Uluslararası Bilim Kültür ve Eğitim kongremizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, Eğitim Bilimleri, Sosyal ve Beşerî Bilimler, Spor Bilimleri ve Güzel Sanatlar, Sağlık Bilimleri, Mühendislik, Fen ve Matematik alanlarında çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında iş birliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır. 

Kongremiz Selçuk Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi ve Alanya Belediyesi iş birliği ile Alanya'da gerçekleştirilecektir. Kongremiz akademik teşvik ve doçentlik başvuru kriterlerini sağlamaktadır. 

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, e-kitap olarak kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı kongre bildiri kitabında ya da editörlü e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır. 

INCES Uluslararası Bilim Kültür ve Eğitim Kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz. 
 

Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu

Yorumlar (1)
  • Suat Soner ERENÖZŞÜ

    8/13/2019

    undefined

Yorum Yap